Yılın heyecanla beklenen eğitim programı FinTech 101’de 17. dönem kısa süre sonra başlıyor. Lider eğitim programına kayıt için son günler…

FinTech İstanbul Akademi’nin yılda iki kez düzenlenen kapsamlı eğitim programı FinTech 101’de 17. dönem 29 Nisan’da başlıyor.

Türkiye’de ilk defa FinTech İstanbul tarafından geliştirilen ve finansal teknoloji eğitimleri konusunda bir marka haline gelen FinTech İstanbul Akademi’nin lider eğitim programlarından FinTech 101 için yeni dönem tarihi 29 Nisan 2024. Siz de FinTech Ekosisteminin geleceğini şekillendirecek FinTech 101 Eğitim Programına katılmak ister misiniz? Yanıtınız evetse işte kayıt linki ile daha fazla bilgi ve toplu katılımlar için e-posta adresi:

Eğitim programı ve katılım hakkında detaylı bilgi: https://akademi.fintechistanbul.org/egitim/fintech-101/

Toplu katılımlar için iletişim:
reyhan@fintechistanbul.org

1000’i aşkın mezunu ile lider FinTech eğitim programı

Sektöre 1.100’ün üzerinde mezun kazandıran sertifikalı program; finansal hizmetler sektörünün dijital bankacılık, açık bankacılık, servis bankacılığı, kurumsal iş birlikleri, ürün geliştirme, teknoloji, regülasyon, iş sürekliliği, inovasyon ve müşteri deneyimi gibi farklı birçok alanında çalışanları bekliyor.

Derinlemesine kapsamı ile yoğun ilgi gören yeni dönem için kayıtlar tüm hızıyla devam ediyor.

Buraya veya aşağıdaki bağlantıya tıklayarak program hakkında detaylı bilgi edinebilir, kayıt yaptırabilirsiniz.

FinTech 101 Eğitimi – 17. Dönem – Mayıs 2024