Rekor katılıma sahne olan ve merakla beklenen eğitim programı FinTech 101’de 17. dönem bugün başlıyor. Lider eğitim programına kayıt için son saatler…

Türkiye’de ilk defa FinTech İstanbul tarafından geliştirilen ve finansal teknoloji eğitimleri konusunda bir marka haline gelen FinTech İstanbul Akademi’nin sektör lideri eğitim programı FinTech 101 için yeni dönem bugün başlıyor. Siz de 29 Nisan akşamında başlayacak ve FinTech Ekosisteminin geleceğini şekillendirecek FinTech 101 Eğitim Programına katılmak için son saatleri ve son fırsatları kaçırmayın. İşte kayıt için gerekli link ve e-posta adresi:

Eğitim programı ve katılım hakkında detaylı bilgi: https://akademi.fintechistanbul.org/egitim/fintech-101/

Toplu katılımlar ve sorularınız için iletişim:
reyhan@fintechistanbul.org

Sektörün lider FinTech eğitimi

Sektöre 1.100’ün üzerinde mezun kazandıran sertifikalı program; finansal hizmetler sektörünün dijital bankacılık, açık bankacılık, servis modeli bankacılığı, kurumsal iş birlikleri, ürün geliştirme, teknoloji, regülasyon, iş sürekliliği, inovasyon ve müşteri deneyimi gibi farklı birçok alanında çalışanları bekliyor.

Derinlemesine kapsamı ile yoğun ilgi gören yeni dönem için kayıtlar tüm hızıyla devam ediyor.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Insha Ventures sponsorluğundaki program hakkında detaylı bilgi edinebilir, kayıt yaptırabilirsiniz.

FinTech 101 Eğitimi – 17. Dönem – Mayıs 2024