SC Yönetim Danışmanlık Kurucusu Dr. Soner Canko moderatörlüğündeki “Açık Bankacılık: FinTek’lerin Yeni Çağı” temalı “PSM Gündem Toplantısı 2024”ün ilki için sayılı gün kaldı…

23 Mayıs tarihinde İstanbul Levent’teki Yapı Kredi Genel Müdürlük Konferans Salonu’nda SC Yönetim Danışmanlık Kurucusu Dr. Soner Canko‘nun moderatörlüğünde gerçekleşecek panelde sektör liderleri geleceğin finansal dönüşümüne ışık tutmaya hazırlanıyor.

23 Mayıs tarihinde 10:30 – 13:30 saatlerinde İstanbul Levent’teki Yapı Kredi Genel Müdürlük Konferans Salonu’nda gerçekleşecek panel iki bölümden oluşuyor. Türkiye ve dünya genelinde açık bankacılığın gelişimi ve etkilerinin ele alınacağı ilk bölümün ardından, açık bankacılığın finansal inovasyonlar ve pazar dinamikleri üzerindeki etkisi ikinci bölümde ele alınacak konu başlıkları arasında.

Türkiye, Avrupa Birliği ve dünya geneli açısından açık bankacılık ekosistemindeki gelişmeler neler? Açık bankacılık, bankalar ve üçüncü taraf finansal hizmet sağlayıcıları arasındaki ilişkiyi nasıl etkiledi? Açık bankacılığın diğer finansal inovasyonlarla entegrasyonu nasıl olacak? FinTek’lerin önündeki engeller, riskler, fırsatlar neler? Servis modeli bankacılık neden yeteri kadar yaygınlaşamıyor?

Bankalararası Kart Merkezi Açık Bankacılık Direktörü Derya Demirbuker, softrobotics Genel Müdürü Engin Bora Şahin, Yapı Kredi Dijital Bankacılık Grup Direktörü Evren SAHIN, Enqura Genel Müdürü Hasan Emre ÖZGÜR, Finrota Genel Müdürü Ilknur Uzunoglu, Savana Technology Kurucusu ve CEO’su Murat Zorer, Sipay CEO’su Semih Muşabak ve Aktif Ventures CEO’su Yasemin Evsahibioğlu gibi önde gelen isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı panelde, açık bankacılık alanındaki son gelişmeler konuşulurken, planlanan yeni projelerin detayları da aktarılacak.

Sınırlı kontenjan nedeniyle gecikmeden kayıt olun: https://docs.google.com/forms/d/1MVy6WdynGekXhUNTV5r4aYt1nUcgYRlJ3wE7l0NG2Fc/viewform?edit_requested=true

Panel hakkında daha fazla bilgi almak için psm@psmmag.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.