Dış kaynak saha satış desteği vermek misyonuyla 2019 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Coorbiz, uçtan uca entegre satış çözümünü Fintech Istanbul B2B Connect Summit etkinliğinde tanıttı.

2019 yılında şirketlerin büyümesine dış kaynak saha satış desteği vermek misyonuyla kurulan Coorbiz, Türkiye nüfusunun %80’ni kapsayan ekipleri ile büyük kurumlardan hızlı büyüyen teknoloji girişimlerine kadar geniş bir yelpazeden müşterilerine satış hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak dış kaynak saha ekipleri kuruyor ve yönetiyor.

Saha ekiplerinin ardından çağrı merkezini büyüterek telesatış hizmetleri de sunmaya başlayan Coorbiz yeni uçtan uca entegre satış çözümleri hizmeti ile dijital ve fiziksel kaynaklardan referans veri tabanlarının oluşturulması, referanslarla temasa geçilip yüksek potansiyellilerin filtrelenmesi, çağrı merkezinden arama yapılarak satış ve randevu yönetimi yapılması ile satış ziyaretlerinin gerçekleştirilerek sözleşme imzalanması gibi tüm süreçleri entegre olarak yönetiyor.

Coorbiz’in entegre modeli şirketlerin satış ve büyüme hedeflerine çok daha hızlı ulaşmalarına olanak sağlıyor. Örneğin Türkiye’nin lider teknoloji girişimleri arasında yer alan bir işletme, Coorbiz çözümlerini kullanarak satışlarında %150 artış yakaladı.

Coorbiz’in entegre çözümleri hem B2B hem de B2C modeliyle çalışan işletmelere sunulmakta.