FinTech 101 Eğitimi 17. Dönem Kapanış Etkinliği, 31 Mayıs Cuma günü gerçekleşti.

FinTech 101 Eğitimi 17. Dönem Kapanış Etkinliği, FinTech İstanbul Platformu sponsorlarından Momento’nun katkıları ile Han Spaces Levent’te, 31 Mayıs Cuma günü gerçekleşti. Önemli buluşmada FinTech 101 Eğitiminin önceki ve 17. dönem mezunları, FinTech 101 eğitmenleri, akademisyenler ve sektörden tanınmış isimler bir araya geldi.

FinTech Istanbul Kurucu Ortağı ve İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selim Yazıcı, açılış konuşmasında önceki dönemleri hakkında kısa bilgiler verdiği FinTech 101 Eğitimi’nin sektöre bugüne kadar 1000’in üzerinde kişi kazandırdığı bilgisini paylaştı. Önceki eğitimler ele alındığında ortalama 60-70 olan katılımcı sayısının 17. dönemde 120’ye ulaştığı kaydeden Prof. Dr. Yazıcı, programın sadece İstanbul’dan değil, Türkiye’nin dört bir yanından ve yurt dışından mezunları olduğuna işaret etti. Eğitim içeriklerinin sürekli geliştiğini belirten Prof. Dr. Yazıcı, Kapanış Etkinliği ile bir araya geldikleri için mutluluk duyduğunu ifade ederek mezunları tebrik etti.

Açılış konuşmasının ardından Momento ve 17. Dönem Eğitim Programı Destekçisi insha Ventures’un sunumları ilgiyle takip edildi.

Sunumların ardından açık havada kokteyl, ikramlar ve yoğun networking ile birlikte FinTech 101 Eğitim Programı mezunları hem keyifli hem de verimli saatler geçirdi.

Tüm destekçilerimize, mezunlarımıza, eğitmenlerimize ve katkıda bulunan tüm kişi/kuruluşlara teşekkür ederiz.