BKM Express, 2017’nin lider FinTech Girişimi seçildi

16 Ocak 2018
617 Görüntüleme

Her sene düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen Webrazzi Ödüllerinde 2017’nin en iyi FinTech girişimi ödülünü BKM Express kazandı.

Webrazzi Ödülleri 2017 oylaması bir süredir devam ediyordu. Nihayet oylama sonuçlandı ve çok çeşitli kategorilerde 2017 yılının ödül alan şirket, girişim, uygulama ve kişileri seçildi.

Webrazzi Ödülleri 2017 sonuçlarında en dikakt çeken nokta FinTech ekosistemi içinde bulunan girişim, uygulama ve kişilerin öne çıkması oldu.

Yılın FinTech girişimi kategorisinde Bankalararası Kart Merkezi tarafından geçtiğimiz sene 5. yaşı kutlanan BKM Express liderlik tahtına oturdu. BKM Express’i iyzico, ininal ve Paraşüt takip etti.

Webrazzi Ödülleri 2017’de yılın girişimi yine FinTech odaklı bir çözüm sunan Sinemia seçilirken, yılın SaaS girişimi ise bulut tabanlı ön muhasebe çözümü sunan Paraşüt oldu. Yılın girişimcisi Sinemia kurucusu ve CEO’su Rıfat Oğuz, yılın melek yatırımcısı Mustafa Sandal ve yılın pazar yeri N11.com oldu.

Dijital bankacılık uygulamasonda İşCep öne çıkarken yılın Blockchain girişimi olarak kripto para borsası BTC Türk lider olmayı başardı.

Webrazzi Ödülleri 2017 listelerine buradan ulaşabilir, sıralamaları ve alınan oy sayılarını görebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mastercard “açık bankacılık merkezi” için FinTech girişimi ile anlaştı
Haber
7 görüntüleme
Haber
7 görüntüleme

Mastercard “açık bankacılık merkezi” için FinTech girişimi ile anlaştı

yazar05 - 19 Şubat 2019

Visa ve JPMorgan'ın olduğu gibi Mastercard'da yeni finansal teknolojiler geliştirmenin peşinde. Ödeme dünyasının devi 'açık bankacılık merkezi için FinTech girişimiyle…

Video Röportaj: Emre Sayın, Fcase Kurucu Ortağı
Video
17 görüntüleme
Video
17 görüntüleme

Video Röportaj: Emre Sayın, Fcase Kurucu Ortağı

Ahmet Usta - 18 Şubat 2019

Finovate Europe 2019'a katılan Fcase'i ziyaret ederek şirketin kurucu ortağı Emre Sayın ile şirketlerini ve çözüm sundukları konuları konuştuk. https://youtu.be/jKkSXl8UOsI

Oracle Blockchain Platformu sınır ötesi ödemeleri kolaylaştıracak
Genel
16 görüntüleme
Genel
16 görüntüleme

Oracle Blockchain Platformu sınır ötesi ödemeleri kolaylaştıracak

yazar05 - 18 Şubat 2019

Çekya merkezli FinTech girişimi SDK.finance, Oracle Blockchain Platformu'nu kullanarak ödeme endüstrisini değiştirmeyi hedefliyor. SDK.finance, Oracle Blockchain Platformu'nu bankalar ve finans…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.