Her sene düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen Webrazzi Ödüllerinde 2017’nin en iyi FinTech girişimi ödülünü BKM Express kazandı.

Webrazzi Ödülleri 2017 oylaması bir süredir devam ediyordu. Nihayet oylama sonuçlandı ve çok çeşitli kategorilerde 2017 yılının ödül alan şirket, girişim, uygulama ve kişileri seçildi.

Webrazzi Ödülleri 2017 sonuçlarında en dikakt çeken nokta FinTech ekosistemi içinde bulunan girişim, uygulama ve kişilerin öne çıkması oldu.

Yılın FinTech girişimi kategorisinde Bankalararası Kart Merkezi tarafından geçtiğimiz sene 5. yaşı kutlanan BKM Express liderlik tahtına oturdu. BKM Express’i iyzico, ininal ve Paraşüt takip etti.

Webrazzi Ödülleri 2017’de yılın girişimi yine FinTech odaklı bir çözüm sunan Sinemia seçilirken, yılın SaaS girişimi ise bulut tabanlı ön muhasebe çözümü sunan Paraşüt oldu. Yılın girişimcisi Sinemia kurucusu ve CEO’su Rıfat Oğuz, yılın melek yatırımcısı Mustafa Sandal ve yılın pazar yeri N11.com oldu.

Dijital bankacılık uygulamasonda İşCep öne çıkarken yılın Blockchain girişimi olarak kripto para borsası BTC Türk lider olmayı başardı.

Webrazzi Ödülleri 2017 listelerine buradan ulaşabilir, sıralamaları ve alınan oy sayılarını görebilirsiniz.