BKM Express, 2017’nin lider FinTech Girişimi seçildi

16 Ocak 2018
524 Görüntüleme

Her sene düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen Webrazzi Ödüllerinde 2017’nin en iyi FinTech girişimi ödülünü BKM Express kazandı.

Webrazzi Ödülleri 2017 oylaması bir süredir devam ediyordu. Nihayet oylama sonuçlandı ve çok çeşitli kategorilerde 2017 yılının ödül alan şirket, girişim, uygulama ve kişileri seçildi.

Webrazzi Ödülleri 2017 sonuçlarında en dikakt çeken nokta FinTech ekosistemi içinde bulunan girişim, uygulama ve kişilerin öne çıkması oldu.

Yılın FinTech girişimi kategorisinde Bankalararası Kart Merkezi tarafından geçtiğimiz sene 5. yaşı kutlanan BKM Express liderlik tahtına oturdu. BKM Express’i iyzico, ininal ve Paraşüt takip etti.

Webrazzi Ödülleri 2017’de yılın girişimi yine FinTech odaklı bir çözüm sunan Sinemia seçilirken, yılın SaaS girişimi ise bulut tabanlı ön muhasebe çözümü sunan Paraşüt oldu. Yılın girişimcisi Sinemia kurucusu ve CEO’su Rıfat Oğuz, yılın melek yatırımcısı Mustafa Sandal ve yılın pazar yeri N11.com oldu.

Dijital bankacılık uygulamasonda İşCep öne çıkarken yılın Blockchain girişimi olarak kripto para borsası BTC Türk lider olmayı başardı.

Webrazzi Ödülleri 2017 listelerine buradan ulaşabilir, sıralamaları ve alınan oy sayılarını görebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Facebook ve Google yeni bankanız olabilir
Genel
47 görüntüleme
Genel
47 görüntüleme

Facebook ve Google yeni bankanız olabilir

yazar05 - 22 Ekim 2018

Büyük teknoloji şirketleri, bankalara bakış açısını değiştirerek bilinen bankacılık sürecini tamamen değiştirebilirler mi? Henüz bu sorunun cevabı bilinmesi bile ödemeler…

Video Röportaj: Denis Duliçi – Akaunting Kurucu Ortağı
Röportaj
59 görüntüleme
Röportaj
59 görüntüleme

Video Röportaj: Denis Duliçi – Akaunting Kurucu Ortağı

yazar05 - 22 Ekim 2018

Lonca Mezuniyet Gününde bir FinTech girişimi olarak sunduğu çözümlerle dikkat çeken Akaunting'in kurucu ortağı Denis Duliçi ile Akaunting'i ve Türkiye'deki…

AXA yeni fon yapılanmasıyla FinTech’e yöneliyor
FinTech
46 görüntüleme
FinTech
46 görüntüleme

AXA yeni fon yapılanmasıyla FinTech’e yöneliyor

Erhan Kahraman - 22 Ekim 2018

AXA Investment Managers, Framlington Finansal fonunu FinTech odaklı yatırımlar yapacak şekilde yeniden organize ediyor. Otuz yıla yakın geçmişi bulunan 55…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.