BKM Express, 2017’nin lider FinTech Girişimi seçildi

16 Ocak 2018
564 Görüntüleme

Her sene düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen Webrazzi Ödüllerinde 2017’nin en iyi FinTech girişimi ödülünü BKM Express kazandı.

Webrazzi Ödülleri 2017 oylaması bir süredir devam ediyordu. Nihayet oylama sonuçlandı ve çok çeşitli kategorilerde 2017 yılının ödül alan şirket, girişim, uygulama ve kişileri seçildi.

Webrazzi Ödülleri 2017 sonuçlarında en dikakt çeken nokta FinTech ekosistemi içinde bulunan girişim, uygulama ve kişilerin öne çıkması oldu.

Yılın FinTech girişimi kategorisinde Bankalararası Kart Merkezi tarafından geçtiğimiz sene 5. yaşı kutlanan BKM Express liderlik tahtına oturdu. BKM Express’i iyzico, ininal ve Paraşüt takip etti.

Webrazzi Ödülleri 2017’de yılın girişimi yine FinTech odaklı bir çözüm sunan Sinemia seçilirken, yılın SaaS girişimi ise bulut tabanlı ön muhasebe çözümü sunan Paraşüt oldu. Yılın girişimcisi Sinemia kurucusu ve CEO’su Rıfat Oğuz, yılın melek yatırımcısı Mustafa Sandal ve yılın pazar yeri N11.com oldu.

Dijital bankacılık uygulamasonda İşCep öne çıkarken yılın Blockchain girişimi olarak kripto para borsası BTC Türk lider olmayı başardı.

Webrazzi Ödülleri 2017 listelerine buradan ulaşabilir, sıralamaları ve alınan oy sayılarını görebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yabancı yatırımcılar, yerli projeleri değerlendirdi
Blockchain
5 görüntüleme
Blockchain
5 görüntüleme

Yabancı yatırımcılar, yerli projeleri değerlendirdi

Erhan Kahraman - 12 Aralık 2018

Türkiye'de ilk kez Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi destekleriyle İstanbul'da düzenlenen Badeer İş Dünyası ve Yatırım Fırsatları…

CVVC,  Zug’da sadece Blockchain Projeleri için bir kuluçka programını başlattı
Blockchain
11 görüntüleme
Blockchain
11 görüntüleme

CVVC, Zug’da sadece Blockchain Projeleri için bir kuluçka programını başlattı

yazar05 - 11 Aralık 2018

İsviçre blockchain ekosisteminin önde gelen yatırımcı ve  danışmanları tarafından Zug’da kurulan Crypto Valley Venture Capitals- CVVC, blockchain girişimcileri için bir…

Yandex.Money, Garmin Pay desteği sunmaya başladı
Bankacılık
14 görüntüleme
Bankacılık
14 görüntüleme

Yandex.Money, Garmin Pay desteği sunmaya başladı

Erhan Kahraman - 11 Aralık 2018

Garmin ve Yandex’i bir araya getiren anlaşmayla birlikte, dijital ödeme noktasında yepyeni bir hizmet kullanıcılara sunuldu. Yandex.Money fiziksel veya sanal…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.