Startupbootcamp Scale FinTech başvuruları açıldı

7 Kasım 2018
52 Görüntüleme

Startupbootcamp Scale FinTech Mexico City, büyüme aşamasındaki girişimler için ikinci grup başvuruların açıldığını duyurdu.

Startupbootcamp Scale FinTech Mexico City, FinTech ekosistemlerini Latin Amerika ve İspanya’da güçlendirmeyi hedefleyen Finnovista tarafından yönetiliyor. Programın vizyonu, yüksek etkili FinTech çözümlerinin profesyonel hale getirilmesi ve finansal hizmetler sektöründeki inovasyonu kuluçka yoluyla destekleyerek, bölgedeki girişimciliği artırmak olarak biliniyor.

İkinci grup girişimleri kabul eden program, beş şirkete işlerini geliştirmek ve ilerletmek için karma bir destek dönemi sunacak. Kurucuların teknoloji işlerini ölçeklendirmek, fonları yükseltmek, tekrar satış yapmak, küresel olarak büyümek ve gelirlerini artırmakla ilgili birçok zorluğun üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için tasarlanan programın iş ortakları arasında VISA, Fiinlab, Banregio, HSBC Meksika, EY Meksika, IGNIA, Latinia ve White & Case yer alıyor.

Startupbootcamp Scale FinTech Mexico City Program Direktörü Christine Chang, ilk mezunlarını geçtiğimiz yıl veren program hakkında şu açıklamayı yaptı: “FinTech özelinde çalışan genç ve parlak girişimlerin büyümelerini sürekli kılıp, genişletmek için gerekli araçları sağlayarak, işlerini bir sonraki seviyeye taşımalarına destek oluyoruz. Ayrıca,  ekosistemin kilit oyuncularıyla aktif iş birliğini teşvik ederek, ekosistemimizi olgunlaştırmayı ve Latin Amerika finansal hizmetlerinde yenilik yaratmayı amaçlıyoruz.”

Programa katılacak girişimler 30 bin dolarlık ilk finansal desteğin yanı sıra, bölgede FinTech alanında faaliyet gösteren en önemli girişim sermayelerine erişim olanağı elde edecekler. Başvurular 10 Aralık tarihine kadar bu sayfadan yapılıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Soner Canko BKM Adına 2018 Yılını Değerlendirdi
Video
16 görüntüleme
Video
16 görüntüleme

Soner Canko BKM Adına 2018 Yılını Değerlendirdi

yazar05 - 23 Ocak 2019

Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Soner Canko, BKM 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı sonrası geçtiğimiz yılın kartlı ödemeler adına nasıl geçtiğini…

BAE ve Suudi Arabistan kendi kripto paralarını kullanmaya başladı
Haber
15 görüntüleme
Haber
15 görüntüleme

BAE ve Suudi Arabistan kendi kripto paralarını kullanmaya başladı

Melih Çelik - 23 Ocak 2019

Devlet destekli sınır ötesi ödemelerde kripto para kullanımı Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan arasında başladı. Kripto paralara yönelik farklı…

İngiliz Kilisesi “Dijital Bağış Kutusu” uygulamasını değerlendiriyor
Haber
18 görüntüleme
Haber
18 görüntüleme

İngiliz Kilisesi “Dijital Bağış Kutusu” uygulamasını değerlendiriyor

yazar05 - 23 Ocak 2019

İngiliz Kilisesi, kilise cemaatinin nakit para yerine kartlarıyla veya telefonlarıyla bağış yapmalarını sağlayacak bir “dijital bağış kutusu” uygulamasını denemek için…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.