Startupbootcamp Scale FinTech başvuruları açıldı

7 Kasım 2018
91 Görüntüleme

Startupbootcamp Scale FinTech Mexico City, büyüme aşamasındaki girişimler için ikinci grup başvuruların açıldığını duyurdu.

Startupbootcamp Scale FinTech Mexico City, FinTech ekosistemlerini Latin Amerika ve İspanya’da güçlendirmeyi hedefleyen Finnovista tarafından yönetiliyor. Programın vizyonu, yüksek etkili FinTech çözümlerinin profesyonel hale getirilmesi ve finansal hizmetler sektöründeki inovasyonu kuluçka yoluyla destekleyerek, bölgedeki girişimciliği artırmak olarak biliniyor.

İkinci grup girişimleri kabul eden program, beş şirkete işlerini geliştirmek ve ilerletmek için karma bir destek dönemi sunacak. Kurucuların teknoloji işlerini ölçeklendirmek, fonları yükseltmek, tekrar satış yapmak, küresel olarak büyümek ve gelirlerini artırmakla ilgili birçok zorluğun üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için tasarlanan programın iş ortakları arasında VISA, Fiinlab, Banregio, HSBC Meksika, EY Meksika, IGNIA, Latinia ve White & Case yer alıyor.

Startupbootcamp Scale FinTech Mexico City Program Direktörü Christine Chang, ilk mezunlarını geçtiğimiz yıl veren program hakkında şu açıklamayı yaptı: “FinTech özelinde çalışan genç ve parlak girişimlerin büyümelerini sürekli kılıp, genişletmek için gerekli araçları sağlayarak, işlerini bir sonraki seviyeye taşımalarına destek oluyoruz. Ayrıca,  ekosistemin kilit oyuncularıyla aktif iş birliğini teşvik ederek, ekosistemimizi olgunlaştırmayı ve Latin Amerika finansal hizmetlerinde yenilik yaratmayı amaçlıyoruz.”

Programa katılacak girişimler 30 bin dolarlık ilk finansal desteğin yanı sıra, bölgede FinTech alanında faaliyet gösteren en önemli girişim sermayelerine erişim olanağı elde edecekler. Başvurular 10 Aralık tarihine kadar bu sayfadan yapılıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FinTech İstanbul, FinTech 101 Eğitim Programı 7. Dönem başladı
FinTech 101
9 görüntüleme
FinTech 101
9 görüntüleme

FinTech İstanbul, FinTech 101 Eğitim Programı 7. Dönem başladı

yazar05 - 22 Nisan 2019

FinTech İstanbul tarafından, 2016 yılından bu yana gerçekleştirilen FinTech 101 Eğitim programında 7. dönem başladı. İlk dersle birlikte FinTech İstanbul…

FinTech İstanbul – E-Posta Bülteni – 22 Nisan 2019
Newsletter
12 görüntüleme
Newsletter
12 görüntüleme

FinTech İstanbul – E-Posta Bülteni – 22 Nisan 2019

Ahmet Usta - 22 Nisan 2019

FinTech Ekosisteminden Öne Çıkan Başlıklar Geçen haftanın öne çıkan FinTech içerikleri ile karşınızdayız. BKM Genel Müdürü Dr. Soner Canko yazdı:…

Haftanın Gelişmeleri – 21.04.2019
FinTech
14 görüntüleme
FinTech
14 görüntüleme

Haftanın Gelişmeleri – 21.04.2019

Okan Yıldız - 21 Nisan 2019

Bankalararası Kart Merkezi İş Geliştirme Müdürü Okan Yıldız, her hafta bankacılık ve ödeme teknolojileri dünyasında haftanın öne çıkan gelişmelerini Medium…

Yorum Bırakın

e-Posta adresiniz gizli kalacak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.