Singapur merkezli Startup SG tarafından desteklenen ve bu sene üçüncü kez düzenlenecek SLINGSHOT etkinliği, yenilikçi girişimlerin Asya pazarına kendini tanıtması ve adım atması için bir fırsat sunuyor.

Singapur şu anda dünyanın en ileri FinTech merkezlerinin başında yer alıyor. Bu çerçevede FinTech girişimleri için Singapur’a adım atmak ve buradan Asya pazarına açılmak büyük bir önem taşıyor.

Singapur merkezli Startup SG tarafından desteklenen ve bu sene üçüncü kez düzenlenecek SLINGSHOT, yenilikçi girişimlere küresel yatırımcılarla ve potansiyel iş ortaklarıyla bağlantı kurma ve iş birliği fırsatı sunmayı hedefleyen bir etkinlik.

Bu sene üçüncü kez düzenlenecek olan SLINGSHOT 11-13 Kasım 2019 tarihleri arasında, SWITCH (Singapur Yenilikçilik ve Teknoloji Haftası) bir parçası olarak gerçekleşecek ve Singapur FinTech Festivali ile aynı hafta dahilinde yapılacak.

SLINGSHOT, yeni girişimlere fikirlerini geliştirmeleri ve ticarileştirmeleri için toplamda 1 milyon dolar değerinde ödül sunuyor. Etkinliğin kazanan girişimine 200 bin dolarlık hibe ödülü ile ayrıca 12 girişime de 50 bin dolarlık ödül sağlanacak. Kazananlar, Best 100 Global Startup SWTICH alanında ücretsiz olarak yer alma hakkını da kazanacak ve etkinlik haftası boyunca binlerce ziyaretçiye tanıtabilecek.

Son başvuru tarihi 28 Haziran 2019

Etkinliğe katılım şartları, ödüller için daha fazla bilgi etkinliğin web sitesinde bulunabilir. Başvuru formuna ise buradan ulaşılabilir.

Singapur FinTech Festival ve Aklımızda Kalması Gerekenler