Girişimler için Asya pazarına açılma fırsatı

10 Mayıs 2019
26 Görüntüleme

Singapur merkezli Startup SG tarafından desteklenen ve bu sene üçüncü kez düzenlenecek SLINGSHOT etkinliği, yenilikçi girişimlerin Asya pazarına kendini tanıtması ve adım atması için bir fırsat sunuyor.

Singapur şu anda dünyanın en ileri FinTech merkezlerinin başında yer alıyor. Bu çerçevede FinTech girişimleri için Singapur’a adım atmak ve buradan Asya pazarına açılmak büyük bir önem taşıyor.

Singapur merkezli Startup SG tarafından desteklenen ve bu sene üçüncü kez düzenlenecek SLINGSHOT, yenilikçi girişimlere küresel yatırımcılarla ve potansiyel iş ortaklarıyla bağlantı kurma ve iş birliği fırsatı sunmayı hedefleyen bir etkinlik.

Bu sene üçüncü kez düzenlenecek olan SLINGSHOT 11-13 Kasım 2019 tarihleri arasında, SWITCH (Singapur Yenilikçilik ve Teknoloji Haftası) bir parçası olarak gerçekleşecek ve Singapur FinTech Festivali ile aynı hafta dahilinde yapılacak.

SLINGSHOT, yeni girişimlere fikirlerini geliştirmeleri ve ticarileştirmeleri için toplamda 1 milyon dolar değerinde ödül sunuyor. Etkinliğin kazanan girişimine 200 bin dolarlık hibe ödülü ile ayrıca 12 girişime de 50 bin dolarlık ödül sağlanacak. Kazananlar, Best 100 Global Startup SWTICH alanında ücretsiz olarak yer alma hakkını da kazanacak ve etkinlik haftası boyunca binlerce ziyaretçiye tanıtabilecek.

Son başvuru tarihi 28 Haziran 2019

Etkinliğe katılım şartları, ödüller için daha fazla bilgi etkinliğin web sitesinde bulunabilir. Başvuru formuna ise buradan ulaşılabilir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Açık bankacılığın süreklilik imtihanı
Açık Bankacılık
6 görüntüleme
Açık Bankacılık
6 görüntüleme

Açık bankacılığın süreklilik imtihanı

Ahmet Usta - 24 Mayıs 2019

Açık Bankacılık servislerindeki erişim sorunları yeni soruları gündeme taşırken, kesintilerin bu alandaki gelişmeler için yavaşlatıcı bir etkisi olup olmayacağı soru…

Standard Chartered Trade AI motorunu piyasaya sürdü
FinTech
5 görüntüleme
FinTech
5 görüntüleme

Standard Chartered Trade AI motorunu piyasaya sürdü

Tahsin Özyer - 23 Mayıs 2019

Standard Chartered, IBM ile ortaklığa giderek ticari evrak işlemleri için 'artırılmış zeka' olarak nitelendirdiği motorunu duyurdu. Ticari belgeler geleneksel yolla…

Alipay ve ininal Çinli turistler için iş birliğine gitti
FinTech
20 görüntüleme
FinTech
20 görüntüleme

Alipay ve ininal Çinli turistler için iş birliğine gitti

Tahsin Özyer - 23 Mayıs 2019

Türkiye'nin önde gelen FinTech şirketlerinden olan ininal, Alipay'in ülkedeki ilk iş ortağı oldu. Yapılan anlaşma Türkiye'ye gelen Çinli ziyaretçilerin çeşitli…

Yorum Bırakın

e-Posta adresiniz gizli kalacak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.