Almanya merkezli dijital banka N26, müşterilerine ekstra özellikler sunan premium hesap özelliğini yeniledi. ‘N26 Black’ olan hizmetin adı ‘N26 You’ olarak değiştirildi.

Verdict’in haberine göre değişiklik, üyeliğin kişiselleştirme konusundaki odağını yansıtacak şekilde yapıldı. Premium üyeliğe sahip olan müşteriler artık kartları için 5 farklı renk seçebilecekler.

N26 You, gezginlerin sınır ötesi bankacılık işlemleri gerçekleştirmelerine de olanak tanıyacak. Müşteriler yurt dışında nakit para çekerken veya yabancı para birimlerinde ödeme yaparken değişim ücretlerinden muaf olacak. N26 ayrıca WeWork, Babbel, Blinkis, Bloom & Wild gibi firmalarla yaptıkları ortaklıklar sonucu sunacağı indirimleri de ilerleyen günlerde açıklayacak.

N26 Kurucusu ve CEO’su Valentin Stalf konuyla ilgili olarak: “İnsanların finansmanı kişiseldir ve bireysel ihtiyaçlarına bağlıdır. Bankacılığın da bu şekilde olması gerektiğine inanıyoruz. N26 You müşterinin yaşam tarzına adapte olurken bankacılığın şık olabileceğini gösteriyor. N26 You ile N26, daha kişisel ve bireysel bir bankacılık deneyimine doğru ilerleyerek premium üyeliğini yeniden yaratıyor. Önümüzdeki altı ay içinde daha birçok özellik tanıtmak için sabırsızlanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde ABD’ye açıldığını duyuran N26 için hareketli günler geçiyor. ABD’nin kendileri için bir dönüm noktası olacağını belirten Stalf, gelecek yıllardan 50 milyondan fazla müşteriyle ulaşmayı hedeflediklerini söylüyor.