Bankalararası Kart Merkezi ve FinTech İstanbul tarafından ortaklaşa düzenlenen FinTech 101 ve Blockchain 101 Eğitim Programları yeni dönemleri ve yeni öğrencileri ile başlıyor. Her iki programa birden kaydolanları fiyat avantajı bekliyor.

Merakla beklenen FinTech 101 ve Blockchain 101 Eğitim programlarının yeni dönem tarihleri belli oldu. FinTech 101 programında 8. Dönem, Blockchain 101 programında ise 7. Dönem eğitimleri tüm katılımcılara açık olarak gerçekleştirilecek.

Dileyenler programlara ayrı ayrı kayıt olabilecekleri gibi iki eğitim programına birlikte kaydolarak fiyat avantajından faydalanabilecekler.

FinTech 101 ve Blockchain 101 Programlarına Birlikte Kaydolun

FinTech 101 Eğitim Programı Hakkında

Bugüne kadar 7 kez gerçekleşen FinTech 101 eğitim programı, FinTech ekosistemini öğrenmek, bu alanda faaliyet göstermek, ekosistem öncüleri, yatırımcıları ve oyuncuları ile tanışmak isteyen herkesi yeniden bir araya getirecek.

FinTech konusunda ihtiyaç duyulabilecek tüm alanlara yönelik bilgiler, finansal hizmetler sektörünün uzmanları tarafından, sektörden örnekler ve canlı vakalar üzerinden aktarılacağı bu programda ayrıca ülkemizdeki başarılı FinTech girişimcileri ve yatırımcıları hikayelerini katılımcılara kendileri anlatacaklar.

İster bir kurum çalışanı, temsilcisi isterse kendi FinTech şirketini kurmak isteyen bir girişimci olun bu program ihtiyaç duyduğunuz tüm temel araçları katılımcılarına sağlayacak.

FinTech 101 Eğitim Programı 7. Dönemi toplam 36 saatlik bir eğitim programı ile, 6 haftalık bir sürede katılımcılara sunulacak.

21 Ekim 2019, Pazartesi günü başlayacak olan program 28 Kasım 2019, Perşembe gününe kadar, her hafta Pazartesi ve Çarşamba günleri 18:30 ve 21:30 saatleri arasında gerçekleşecek. Program toplamda 12 ayrı modül içerecek.

Sınırlı sayıda kontenjana sahip eğitim programının katılım ücreti 1.050 TL + KDV olarak belirlendi. Program detayları ve örnek içerikler için FinTech 101 Eğitim sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sadece FinTech 101 Eğitim Programına Kaydolun

Blockchain 101 Eğitim Programı Hakkında

Blockchain teknolojisini merak eden herkes için bu teknolojiyi daha iyi anlamak, türlerini ve çözümlerini kavramak ve bu teknoloji ile alakalı sorularına cevap bulmak için Bankalararası Kart Merkezi ve FinTech İstanbul tarafından hazırlanan bu program Blockchain teknolojisine yönelik tüm sorularınızı cevaplayacak.

10 Aralık Salı ve 12 Aralık Perşembe günü, 18:30-21:30 saatleri arasında gerçekleşecek ve toplam 6 saat süren bu eğitim ile Blockchain dünyasına en hızlı ve etkili giriş adımını atacak ve yol haritanızı kendiniz belirleyebileceksiniz.

Sınırlı sayıda kontenjana sahip eğitim programının katılım ücreti 650 TL + KDV olarak belirlendi. Program detayları için Blockchain 101 Eğitim sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sadece Blockchain 101 Eğitim Programına Kaydolun

Unutmayın, her iki eğitime birden kaydolanları özel fiyat avantajı bekliyor. 

FinTech 101 ve Blockchain 101 Programlarına Birlikte Kaydolun