Finans kurumları için B2B çözümler sunan Start-Up ve Scale-Up’lara (Financial NewTech), yenilikçi çözümlerini endüstrinin seçkin uzmanlarına sergileme fırsatı sunan yarışma için başvurular 22 Haziran günü sona eriyor. 

“Sürdürülebilir Finans” teması ile üçüncü kez gerçekleştirilecek yarışmaya bu sene sigorta alanına yönelik çözümler sunan girişimler de başvurabilecek.

Yarışmaya katılmak isteyenler 4 iş kategorisinde (Bireysel Bankacılık, Ödemeler, Varlık Yönetimi ve Sigorta) başvurularını yapabilirler. Beşinci kategori ise NewTech’lerin ve finansal kurumların sürdürülebilir finansa yönelik başarılı ortak projelerini birlikte sundukları finansal NewTech iş birliğine odaklanıyor.

Başvuruların tamamlanmasının ardından Efma ve Capgemini uzmanları tarafından çözümlerinin özgünlüğü, iş potansiyeli ve etkisi gibi temel faktörlere göre bir aday kısa listesi seçilecek. Kategorilerin her birinde 20 aday (10 Start-Up ​​ve 10 Scale-Up) ve 2 Kazanan (1 Start-Up ​​ve 1 Scale-Up) olacak.

Yarışmanın jurileri arasından SC Yönetim Danışmanlık Kurucusu Dr. Soner Canko da yer alıyor.

Yarışma için son başvuru tarihi 22 Haziran. Yarışma hakkında daha fazla detaya ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Capgemini Dünya Ödemeler Raporu’nu yayınladı – 2020