Hesaptan hesaba dijital işlemler için önde gelen küresel ödeme platformu Trustly, dünyanın en büyük mobilya perakendecisi IKEA ile ortaklığını duyurdu.

Bu ortaklık kapsamında Trustly, IKEA’dan alışveriş yapanların alışverişlerini doğrudan online banka hesapları üzerinden ödemelerini sağlayacak.

Trustly, tek bir API entegrasyonu aracılığıyla 30’dan fazla ülkeye erişim sağladığı için, yapılan ortaklık ayrıca IKEA’yı ek pazarlarda gelecekteki büyüme için avantajlı bir konuma getiriyor. İlk olarak Avusturya’da başlayan ortaklık ve önümüzdeki aylarda diğer birçok Avrupa ülkesine de yayılacak.

Küresel bir işletme olarak IKEA, ödemelere bağlı olarak pek çok sorunla karşı karşıya kalıyor. Trustly’nin küresel teklifi, yüksek işlem değerlerini destekler, ödemelerin işlenmesini sağlar ve IKEA’nın en büyük zorluklarından bazılarını ele alarak mutabakatı basitleştirir. Ek olarak operasyonel verimliliğini artırarak IKEA’nın ana hedefine odaklanmasını sağlar: Birçok insan için daha iyi bir günlük yaşam yaratmak.

Trustly CBO’su Johan Nord konuyla ilgili olarak: “IKEA, mümkün olduğu kadar çok insanın karşılayabileceği kadar düşük fiyatlarla çok çeşitli iyi tasarlanmış, işlevsel ev döşeme ürünleri sunmayı amaçlıyor. Kredi kartı, uygulama veya kayıt gerektirmeyen hesaptan hesaba ödeme yöntemimizle IKEA’yı güvenle destekliyoruz. Birlikte, IKEA’nın şık tasarımlarını mümkün olduğunca az engelle herkesin kullanımına sunabiliriz.” ifadelerin kullandı.

Açık Bankacılık kart kullanımını azaltabilir

KaynakFinextra