Eğitimler

FinTech İstanbul Türkiye’nin bölgesinde lider ve dünyada örnek bir FinTech merkezi haline gelmesini kendisine vizyon olarak edinmiştir. Bu vizyona hizmet eden yolda eğitimin önemli bir rolü bulunmaktadır. Bu çerçevede FinTech İstanbul aşağıdaki başlıklarda özel eğitim programları hazırlayarak ekosistemin katılımına açmıştır.

Eğitim programları şu anda FinTech 101 ve Blockchain 101 olmak üzere iki başlıkta gerçekleşmektedir.


FinTech 101 Eğitim Programı

Bugüne kadar 9 ayrı dönemde tekrarlanan FinTech 101 Eğitim programına 750’nin üzerinde kişi katılmış ve eğitim sonunda katılım sertifikalarını almıştır.

FinTech 101 Eğitimi, Covid-19 salgını ile birlikte online olarak gerçekleştirilmeye başlamıştır. 10. Dönem FinTech 101 Eğitim programı, katılımcıların seçmeli olarak katılabileceği 5 ayrı modülden oluşacaktır. Detaylı bilgiyi FinTech 101 Eğitim sayfasında bulabilirsiniz.


Blockchain 101 Eğitim Programı

Blockchain 101 Eğitimi, bugüne kadar sekiz kez gerçekleştirilmiş ve programa 500’ün üzerinde katılımcı iştirak ederek sertifikalarını almıştır.

Blockchain 101 Eğitim programı; Blockchain düşünce yapısı, temel teknolojik bileşenleri ve uygulamaları gibi iş ve akademik dünyanın ihtiyaç duyduğu bir içerikle tasarlanmıştır.

Blockchain 101 Eğitim programı, Covid-19 salgını ile birlikte online olarak gerçekleştirilmeye başlamıştır. 9. Dönem Blockchain 101 Eğitim programı, katılımcıların seçmeli olarak katılabileceği 4 ayrı modülden oluşacaktır. Detaylı bilgiyi Blockchain 101 Eğitim sayfasında bulabilirsiniz.


Eğitimlerimiz hakkında kendi sayfalarından detaylı bilgi alabilir, örnek ders programlarına göz atabilir ve katılımcıların değerlendirme videolarını izleyebilirsiniz.

Eğitim programlarının hangi zamanlarda ve şartlar altında gerçekleştirileceğini öğrenmek için sitemizi takip edebilir veya e-posta listemize üye olabilirsiniz.