Eğitimler

FinTech İstanbul Türkiye’nin bölgesinde lider ve dünyada örnek bir FinTech merkezi haline gelmesini kendisine vizyon olarak edinmiştir. Bu vizyona hizmet eden yolda eğitimin önemli bir rolü bulunmaktadır. Bu çerçevede FinTech İstanbul aşağıdaki başlıklarda özel eğitim programları hazırlayarak ekosistemin katılımına açmıştır.

Eğitim programları şu anda FinTech 101 ve Blockchain 101 olmak üzere iki başlıkta gerçekleşmektedir.

2021 Yılı Eğitim Takvimimiz belirlenmiş olup eğitim tarihlerimiz aşağıdaki şekilde gerçekleşecektir.

FinTech 101 – 11. Dönem / Sipay Katkılarıyla Tamamlandı
FinTech 101 – 12. Dönem / Token Katkılarıyla Tamamlandı

Bitpanda Katkılarıyla Blockchain 101 – 9. Dönem / Bitpanda Katkılarıyla Tamamlandı
Bitpanda Katkılarıyla Blockchain 101 – 10. Dönem / Bitpanda Katkılarıyla Tamamlandı
Bitpanda Katkılarıyla Blockchain 101 – 11. Dönem / Bitpanda Katkılarıyla Tamamlandı
Bitpanda Katkılarıyla Blockchain 101 – 12. Dönem / Bitpanda Katkılarıyla / Kayıtlar Kapandı


FinTech 101 (Online) Eğitim Programı

Bugüne kadar 11 ayrı dönemde tekrarlanan FinTech 101 Eğitim programına 1.000’nin üzerinde kişi katılmış ve eğitim sonunda katılım sertifikalarını almıştır.

FinTech 101 Eğitimi, Covid-19 salgını ile birlikte online olarak gerçekleştirilmeye başlamıştır. FinTech 101 Online Eğitim programı, katılımcıların seçmeli olarak katılabileceği 5 ayrı modülden oluşmaktadır. Detaylı bilgiyi FinTech 101 Eğitim sayfasında bulabilirsiniz.


Blockchain 101 Eğitim Programı

Blockchain 101 Eğitimi, bugüne kadar 10 ayrı dönemde gerçekleştirilmiş ve programa 700’ün üzerinde katılımcı iştirak ederek sertifikalarını almıştır.

Blockchain 101 Eğitim programı; Blockchain düşünce yapısı, temel teknolojik bileşenleri ve uygulamaları gibi iş ve akademik dünyanın ihtiyaç duyduğu bir içerikle tasarlanmıştır.

Blockchain 101 Eğitim programı, Covid-19 salgını ile birlikte online olarak gerçekleştirilmeye başlamıştır. Blockchain 101 Online Eğitim programı, 4 gün ve toplam 8 saatlik bir program olup, katılımcıların talebi ile bir bonus ders yapılabilmektedir. Detaylı bilgiyi Blockchain 101 Eğitim sayfasında bulabilirsiniz.


Eğitimlerimiz hakkında kendi sayfalarından detaylı bilgi alabilir, örnek ders programlarına göz atabilir ve katılımcıların değerlendirme videolarını izleyebilirsiniz.

Eğitim programlarının hangi zamanlarda ve şartlar altında gerçekleştirileceğini öğrenmek için sitemizi takip edebilir veya e-posta listemize üye olabilirsiniz.

    FinTech dünyasında olup bitenler posta kutunuza gelsin