Future of Fintech 2019 etkinliği Haziran ayında gerçekleşecek

10 Mart 2019
105 Görüntüleme

Küresel araştırma ve analiz firması CBInsights tarafından her sene düzenli olarak gerçekleştirilen ve FinTech ekosisteminin geleceğine dair en derin bilgilerin sunulduğu “Future of Fintech” etkinliği 11-13 Haziran 2019 tarihlerinde New York’da gerçekleşecek. FinTech İstanbul takipçileri bu etkinliğe indirimli katılabilecek.

CBInsights tarafından düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen Future of FinTech, FinTech ekosisteminin geleceğine dair en etkili ve vurucu tespitlerin paylaşıldığı ve FinTech adına küresel ölçekte dikkat çeken bir etkinlik. 3 farklı salonda, 70’den fazla profesyonel konuşmacının katılacağı etkinlikte, etkinliği takip eden yaklaşık 1.500 katılımcı ile yüz yüze görüşme yapma imkanı sunuluyor.

2017 yılından bu yana düzenli olarak takip ettiğimiz etkinliğe, bu sene de 11-13 Haziran 2019 tarihleri arasında, ABD’nin New York şehrinde katılım göstereceğiz.

Future of FinTech 2019 etkinliğinin resmi Medya Partnerları arasına katılmak için CBInsights ile yaptığımız görüşmeler sonucunda bu sene farklı bir kimlik ile de hem ülkemizi hem de FinTech sektörümüzü ABD’de temsil edeceğiz.

FinTech İstanbul Takipçilerine Özel İndirim

Future of FinTech etkinliği bilet satışları aylar öncesinden başlayarak hızla tükeniyor. Bilet fiyatları ise katılımcıların yapısına göre farklılık gösteriyor. Fiyatlar şöyle belirlenmiş; Servis Sağlayıcılar için 4.795 dolar, Bankacılık ve Finans sektörü temsicileri için 3.195 dolar, FinTech girişimleri için 1.945 dolar ile kâr amacı gütmeyen ve/ya kamu organizasyonları için 1.895 dolar. Bu fiyatlar 15 Mart 2019’a kadar geçerli olacak sonrasında yükseltilecek.

FinTech İstanbul’un CBInsights ile yaptığı özel anlaşma çerçevesinde etkinliğe 500 dolar indirim ile kaydolmanız mümkün. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linke tıklamak ve/ya kayıt esnasında indirim kodu olarak FTISTANBULVIP kodunu girmek. Hepsi bu kadar. Bu muhteşem etkinlik ile alakalı geçtiğimiz senelere dönük haberlerimizi sayfanın ilerleyen bulabilirsiniz. Eğer şirketiniz grup olarak katılım gösterecekse bizimle iletişime geçerek çok daha özel bir indirim alma şansınız olabilir.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Analiz: FinTech’in Beş Dönemi (2005 – 2027)
Açık Bankacılık
9 görüntüleme
Açık Bankacılık
9 görüntüleme

Analiz: FinTech’in Beş Dönemi (2005 – 2027)

Ahmet Usta - 21 Mayıs 2019

Küresel FinTech liderlerinden Chris Skinner kişisel bloğu The Finanser’da kaleme aldığı en son makalesinde FinTech kavramının, 2005 yılından itibaren başlayarak…

Mastercard Hindistan FinTech sektörüne 1 milyar dolar yatırım yapacak
FinTech
13 görüntüleme
FinTech
13 görüntüleme

Mastercard Hindistan FinTech sektörüne 1 milyar dolar yatırım yapacak

Tahsin Özyer - 21 Mayıs 2019

Küresel ödeme devi Mastercard önümüzdeki 5 sene boyunca Hindistan'daki finansal teknolojilere yönelik 1 milyar dolarlık bir yatırım planladığını açıkladı. Hindistan'da…

Visa Inovasyon Programı ile Türk FinTech’leri yurtdışına açılacak
Basın Bülteni
8 görüntüleme
Basın Bülteni
8 görüntüleme

Visa Inovasyon Programı ile Türk FinTech’leri yurtdışına açılacak

Tahsin Özyer - 20 Mayıs 2019

Türkiye dijital ödeme ekosisteminde inovasyonu desteklemek ve hızlandırmak amacıyla Visa İnovasyon Programı’nı başlatıyor. Hackquarters ortaklığı ile hayata geçen ve 6 ay…

Yorum Bırakın

e-Posta adresiniz gizli kalacak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.